Hotová jídla na tento týden 

11,00 - 14,00 hodin

 

 

PO    Slepičí polévka s nudlemi  A – 1a,3,5,7,9                                                                         

         Vepřová kýta s okurkovou omáčkou, houskový knedlík A – 1a,3,6.7,10,

         Kuřecí nudličky s modrým sýrem, bramboráčky/rýže A – 1a,3,6.7,10,

         Přírodní masové kuličky, brambory, tatarka  A – 1a,3,6.7,10

        Sekaná s bramborem, hořčicí  a okurkou   

 

ÚT    Brokolicový krém  A-1a,2,3,6,7,9,11                                                 

         Krůtí řídlo pečené do zlatova, variace knedlíků, červené zelí A – 1a,3,7,10        

Grilovaný Hermelín, krokety, tatarka A – 1a,3,7

         Maso dvou barev, rýže  A - 6.7,10,

 

                  

ST     Ovarová s kroupami  A - 1,3,5,7,9                                                                            

         Pečené marinované kuřecí paličky, staročeská lepenice A – 1a,3,6.7,10,

         Vepřové výpečky, bramborový knedlík, špenát A – 1a,3,6,7,9,     

         Hovězí vařené, koprová omáčka, houskový knedlík A – 1a,3,6,7,9,10,            

        

ČT    Zelná s klobásou A-1,2,3,6,7,9,11                                                    

         Přírodní roštěnka, knedlíky/rýže   A – 1a,3,6.7,10,12        

         Masová roláda, bramborová kaše, okurka  A – 1a,3,6

         Špagety po uhlířsku se žampiony, sýr A – 1a,3,6.7,10    

         Grilovaná plněná paprika sýrem, zeleninový kuskus

 

PÁ    Hovězí vývar s masem a nudlemi  A – 1a,3,5,7,9                                         

         Smažené řezy (v.kýta, v.játra) hranolky, tatarka  A – 1a,3,6.7,10,          

Hovězí na pepři, rýže/houskové knedlíky    A -1a,6,7,9,10,

         Bramboráčky s uzeným masem a s kysaným zelím  A – 1a,3,6.7,10      

               Borůvkové knedlíky s tvarohem a se šlehačkou A – 1a,3,6.7,10

 

 

 


Jídla  připravili  Šéfkuchaři Jiří Chýle a Roman  Nerad,

s kuchařkou Michaelou Čížkovou a  s kolektivem učňů.

 

 

 

 SOBOTA + NEDĚLE

hotová jídla dle denní nabídky

 

V ČASE 11,00h - 14,00h 

 

Změna jídelníčku vyhrazena. 

 

 Jídelníček sestavil Pavel  Vystyd.

 

Šéfkuchaři - Jiří Chýle a Roman Nerad

 

  Kuchaři – Michaela Čížková s učni a s kolektivem.